Jak vybrat správnou samolepku na zeď?

1. Co jsou samolepky na zeď
Motivy jsou vyřezány do tenké a ohebné fólie. Na zadní straně vinylové fólie je lepidlo, které zajišťuje dobrou přilnavost na mnoha površích. Motivy drží nejen na tapetách nebo natřené zdi.
Jsou vhodné pro použití na mnoha jiných materiálech:
• kov
• dřevo
• sklo
• mramor
• omítka

Je důležité, aby byl povrch čistý. Nemusí být dokonale hladký. Nicméně velmi hrubá omítka nebo mozaiky jsou nevhodné.

2. Jaké samolepky na zeď jsou k dispozici?

Samolepky na zeď s motivem
Klasická verze s motivy a obrazy. Jsou nabízeny pro každou místnost a pro každý vkus. Ať už hledáte roztomilé medvídky pro dětský pokoj nebo elegantního lva pro obývací pokoj, výběr je široký. K dispozici jsou také tematické motivy, jako znamení, panoramata nebo lidé. Styl může být romantický, hravý a futuristický.
Samolepky na zeď s textem
Obzvláště populární jsou na stěnu s textem jsou. Jsou to jednoduchý a účinný způsob, jak vytvořit svůj vlastní styl a charakter místnosti. Máte na výběr ze známých citátů, textů písní nebo jednotlivých slov. Jsou to motivující a zábavné.

Samolepky na zeď lze kombinovat s různými kusy doplňků do domácnosti. Klasické příklady tohoto samolepek na zeď patří:
Samolepky na zeď s hodinovým strojkem
Samolepky na zeď s háčky
Samolepky na zeď s rámečky pro vlastní fotografie

3. Možnosti použití
Samolepky na zeď jsou přínosem v soukromém i profesionálním prostředí. Restaurace, prodejny a kanceláře. Jsou populární pro označení místností a prostorů.
Klasický možnosti zahrnují texty jako „čekárna“, „vchod“ a „vítejte“. S malým úsilím, je snadné dosáhnout profesionálního vzhledu. Speciální produkce jsou s názvy společností nebo obrázky produktů.

4. Výběr správné samolepky na zeď

Velikost samolepky musí být správná
Nabízíme motivy v několika velikostech. Hledáte-li skutečné poutač, jsou na výběr rozměry, které vyplňují celou stěnu. . Je důležité, aby design byl harmonicky a zapadl do celkového konceptu.
Pokud je velikost příliš malá, efekt se ztratí.

Barva samolepky na zeď musí být správná
Pokud jde o barvu, nejsou tam žádné limity. Bílá, černá nebo stříbrná – z naší široké nabídky si vybere každý. Povrch motivů matný.
Chtěli byste dát zvláštní atmosféru  místnosti? Vyberte barvu, která zvýrazní odpovídající emocionální stav:
• Červená – energický, dynamický
• Žlutá – kreativní, stimulující
• Modrá – relaxační, uklidňující

Kvalita samolepek na zeď musí být správná
U levných samolepek nemusí být konečný efekt dokonalý. Na první pohled se zdá, že ušetříte nějaké peníze; Bohužel často s neuspokojivým výsledkem. V případě, že je fólie příliš tenká, rychle se zničí. Přes špatnou pigmentaci může prosvítat barva zdi.
Doporučujeme kupovat výrobky vyrobené v ČR. Tyto samolepky podléhají přísným kontrolám. Výroba probíhá za spravedlivých podmínek pro zaměstnance. České firmy často používají materiály z německé produkce. Takže si můžete být jisti, že získáte výrobek, který splňuje ty nejvyšší standardy.

Samolepka Vlnky s rámečky pro fotografie
Samolepka Vlnky s rámečky pro fotografie

Napsat komentář