3D motýlci

S těmito okouzlujícími 3D motýlky lze obývací pokoj, ložnici, kuchyň i dětský pokoj snadno oživit a vytvořit útulnou atmosféru. Motýli v krásných barvách přinášejí jarní atmosféru. Snadno se připevňují na všechny hladké povrchy bez prachu a mastnoty a mohou být snadno odstraněny. Mohou být umístěni podle libosti, takže můžete nechat volně běhat Vaší fantazii.

Naši 3D motýlci jsou vyrobeni z kvalitního flexibilního plastu, který je snadno ohnutelný pro vytvoření 3D efektu. Jsou vhodní pro všechny hladké povrchy jako jsou zdi, tapety, dřevo, zrcadlo, keramika, dlaždice, sklo, dřevo a plast. Součásti balení je oboustranná páska pro snadné přilepení. Pásku nalepíte na tělo motýla. Poté ohnete jeho křídla a nalepíte.
Vyberte si z naší široké nabídky motivů a barev. V nabídce jsou již od jednoho kusu. Můžete si tedy libovolně nakombinovat barvy a počty kusů.
Hledáte něco originálního? Vyzkoušejte zrcadlové motýlky. Dodají moderní a elegantní vzhled každé místnosti.

Krásná a nadčasová dekorace do interiéru. Spolu se samolepkami na zeď vytvoří nádhernou dekoraci stěny. Okouzlete Vaši návštěvu novou výzdobou!

3D motýlci

3D motýlci

 

3D motýl
3D motýl

Napsat komentář