Trendy v koupelně

V minulosti naše babičky musely jít na zahradu i ve větru a špatném počasí. Koupelny a toalety jsou již v domě standardně integrovány již od 50. let. Zde se koupe, češe, líčí – vše pro náš každodenní pocit pohody i pro vnitřní a vnější krásu.

To se projevuje také v návrhu místnosti. Z mokrého pokoje jde trend směrem k velké koupelně, která je světlá a prostorná, což je nejen funkční, ale také krásné. Na trhu se objevují nové motivy dlaždic, obkladů stěn a dekorací.

V neposlední řadě trend směruje i na pocity, které v koupelně máte. To znamená, že všechny části koupelny nemusí být nutně s obklady. Koupelny se zvětšují a větší okna zajišťují lepší ventilaci. Proto není nic neobvyklého, že vany jsou nyní volně stojící, omítnuté nebo namalované. Volné povrchy stěn poskytují prostor pro dekoraci, například ve formě samolepek na zeď.

Pták ve vysoké trávě jako samolepka na zeď. S výškou až 120 cm je nejen působivé na pohled, ale přinášejí i klid a odpočinek.

 

Samolepky na zeď Pták ve vysoké trávě
Samolepky na zeď Pták ve vysoké trávě

Nejlépe drží v koupelně na stěnách, které jsou čisté. Samolepku lze snadno otestovat pomocí bezplatného vzorku (lze objednat prostřednictvím kontaktního formuláře).

Koupelna se již dávno stala místem odpočinku. Vhodným výběrem motivů si vytvoříte vlastní Wellness oázu. Například se samolepkou s mořskými hvězdicemi a bublinami.

Mořské hvězdice a bubliny
Mořské hvězdice a bubliny

Použití samolepicí dekorací není omezeno. Dokonce i obklady mohou být dekorovány samolepkou. Doporučujeme spíše pouze jednobarevné obklady bez velkého vzoru nebo struktury.

Samolepky na zrcadla a sprchové kouty

Pokud je Vaše zrcadlo příliš nudné, můžete ho kreativně vyzdobit samolepkou. Jak již bylo řečeno, povrch by měl být čistý a neměl by obsahovat žádné zbytky čističů. Také sprchové kouty z hladkého skla lze vyzdobit samolepkou. Slouží jako dekorace a zároveň jako ochrana soukromí. Motivy by měly být umístěny na vnější straně sprchového koutu.

Samolepky na zeď mohou zvýraznit a zpříjemnit pobyt v nové koupelně, ale mohou být také použity jako dekorace ve starších koupelnách, které nelze přímo přestavět nebo renovovat.

Bubliny - samolepka na sprchový kout
Bubliny – samolepka na sprchový kout

Napsat komentář